Výroba

Napříč různými trhy vyvíjíme prvotřídní PVC fólie s plným nasazením pro naše zákazníky.

Naším cílem zůstává maximální efektivita v jednom z nejkomplexnějších sortimentů na trhu. Máme jeden z nejširších kalandrů v Evropě. To nám umožňuje dodávat fólie o šířce 2300 mm a tloušťce od 0,04 mm do 1,5 mm. Dodáváme role v různých velikostech.

Laminované výrobky - fólie lze laminovat až do celkové tloušťky 1,5 mm. V každé vrstvě můžeme použít různé formulace, abychom vyhověli individuálním požadavkům, například vrstvám různých barev pro každou stranu.

Řezání - V našich řezacích a navíjecích jednotkách můžeme rozřezávat fólie v šířkách vhodných pro vaši výrobu nebo různé délky válců.

Kontrola kvality - fólie je průběžně testována ručně, ale také s pokročilým "Vison kontrolním systémem (kamerou)" pro částice, díry a další vady.

Laminated products - we can laminate films up to a total thickness of  1,5 mm. We are able to use different formulations in each layer to  meet individual requirements, for example layers with different colours  for each side. Slitting - We can slit films in widths suitable for your production or  different roll lengths at our slitting and winding units. Quality control - The sheeting is continuously tested manually but also  with our advanced "Vison inspection system (camera)" for particles,  holes and other defects.