Kontaktujte nás

Naše partnery naleznete v několika Evropských zemích. Pro kontakt či poptávku prosím kontaktujte svého lokálního partnera. Viz seznam níže.

Centrála a výroba

Riflex Film AB

Adresa pro návštěvy: Ekenäsvägen 4
SE-372 73 Ronneby, Sweden
P.O. Box 521
SE-372 25 Ronneby, Sweden
Telefon + 46 457 748 00

Mapa a navigace

Objednávky a poptávky

Chcete nás kontaktovat? Najděte své místní zastoupení v Prodejci.

Pro nalezení kontaktu zaměstnance Riflex ve Švédsku, zvolte přímý kontakt níže.

Kontakty

Generální ředitel

Magnus Kindberg

Generální ředitel
+46 709 65 16 10magnus.kindberg@riflexfilm.com

Prodej

Tommy Dahlberg

Obchodní ředitel/ka
+46 708 62 21 81tommy.dahlberg@riflexfilm.com

Helena Holmberg

Vedoucí pracovník/pracovnice pro kontakt s klienty
+46 768 99 71 60helena.holmberg@riflexfilm.com

Patrik Fagberg

Logistika a plánování
+46 705 61 46 05patrik.fagberg@riflexfilm.com

Prodejci

Francie

Christophe Lamboley

CLAC France

20 avenue Marcel Cachin

FR-69200 Vénissieux

+33 6 81 17 13 68christophe.lamboley@riflexfilm.com
Španělsko / Portugalsko

Antonio Aura Terol

C/Roger de Lauria 2

ES-03801 Alcoy (Alicante)

+34 6 29 02 27 77anaterol@riflexfilm.com
Velká Británie / Spojené státy americké

Matt Jobbins

Flat 3 235 Halfway Street

Sidcup, DA15 8 DQ

+44 7 98 44 68 382mj@riflexfilm.com
Německo / Rakousko/ Švýcarsko

Markus Klar

Klar Folien GmbH

Ebernhahner Strasse 67

D-56428 Dernbach

+49 1 71 21 10 300m.klar@klar-folien.de
Polsko / Česká republika

Michal Jaworski

ul. Mozaikowa 131 A

04-888 Warszawa

+48 6 60 66 48 68michal.jaworski@riflexfilm.com

Vývoj a kvalita

Annie Eriksson

Vývoj produktů a jištění kvality
+46 701 49 11 90annie.eriksson@riflexfilm.com

Anders Widing

Vývoj produktů a jištění kvality
+46 706 82 81 02 anders.widing@riflexfilm.com

Výroba a technické oddělení

Stefan Allfjord

Výrobní manažer
+46 709 30 65 14stefan.allfjord@riflexfilm.com

Roger Karlsson

Vedoucí výroby
+46 708 83 14 26roger.karlsson@riflexfilm.com

Arne Nilsson

Technický/á manažer/ka
+46 766 47 48 26arne.nilsson@riflexfilm.com

Stefan Petersén

Manažer/ka IT a elektrotechniky
+46 708 46 87 51stefan.petersen@riflexfilm.com

HR a finance

Eva Ekholm

Manažer/ka lidských zdrojů
+46 705 25 28 34eva.ekholm@riflexfilm.com

Patriot Maliqi

Manažer/ka finančního controllingu
+46 738 92 49 23patriot.maliqi@riflexfilm.com